Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02
2-slaapkamer Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 Governador Celso Ramos appartement bevindt zich binnen 2 km afstand van Fort Santa Cruz de Anhatomirim en biedt wifi. Op korte rijafstand van 10 minuten van het appartement van 50 m² vindt u het Palmas Beach.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op afstand van 2,1 km tot het Calheiros-strand. Een wandeling van 30 minuten brengt u naar het centrum van Governador Celso Ramos.
Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Deze accommodatie omvat een terras.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz63 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement.
Gasten van Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Fort Santa Cruz de Anhatomirim, op 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Palmas Beach (2 km) en het Calheiros-strand (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement is $72. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Residencial Golfinho - Palmas, Apto 02 appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 50 vierkante meter.